KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4983506

nr 498 3506

Etsning

Efter Elias Martin, Kvinna, 25 x 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 november 2007
kl 16:09:11

22/11 23:57:29 1      150 kr
26/11 14:03:08 2      Vinnande bud